Nepojmenovaná

*

 


Noc


S průhledy kamsi


Dvojí vyladění


Jeden tón


Dvojjediná touha


Dvojjediný hřích


 

komentářů 5

Filed under Odkudsi

5 responses to “Nepojmenovaná

 1. aTeo ;)

  Tak ji pojmenujeme…Třeba: Trauma manželů Grossových (?:)

 2. anquetil

  2aTeoNemyslím, že tyto stránky budou o politice. A propos – ságu Grossa & jeho kumpánů, ověnčenou tvými díly, mi poslala kudl@nk@ až z Emeriky… Do zpěvu mně věru nebylo.. :O))

 3. asTMA

  TeoMoje intimní lyrika a manželé Grossovi?! No to snad NE! :o)) Mimochodem, už někoho z Vás napadlo podívat se do anglicko-českého slovníku, co znamená slovo "gross"? :o))

 4. aTeo ;)

  A proč ne?!Ostatně, nebylo to o politice, ale o rozervaných, nepochopených duších, prahnoucích po pohlazení. 🙂 Nemáš tady žádné upozornění, že nevhodné, rejpavé, neloajální, mimomísové, povrchní, ironické, obtížné, hloupé atd. komentáře budou smazány… to je nepochybně tvoje právo. Otázka je, mám-li já právo psát tak, jak píšu. Mnozí blogeři už mi dali na srozuměnou, že třeba i jo, ale někde jinde, než u nich. 🙂

 5. asTMA

  TeoHele, kašpárku, já Ti něco řeknu. ;o) Ty se vysloveně těšíš a nemůžeš se dočkat, až se vytočím a začnu na Tebe útočit, mazat Ti komentáře, vykazovat Tě někam. :o)) Nemám upozornění, protože jsem měla za to, že to není potřeba. :o) A stále mám.Máš-li právo psát tak, jak píšeš? Proč ne? :o) Já prostě jen tiše doufám, že se tady z prostoru pro komentáře nestane štěkací fórum pro strany ve při, a jinak to nechávám na Vás. Což ovšem neznamená, že budu nadšeně souhlasit s nekoaličními čtyřkami já-ON-Stáník-Šárka. :o)) A taky tiše doufám, že si sem nenajde cestičku jeden komentátor, který kopíruje do komentářů sáhodlouhé články z Reflexu či odkud o holocaustu, vyhlazování Židů a umírání pacientů psychiatrie. :o) Jinak – ring volný! :o))

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s