Tentokrát nevčas

Aby taky jo!

 


Říkejme tomu třebáááá – pekelný týden. To sem jistě zavlekli andílci na dvou kolech, darebáci! No zkrátka, takový týden jsem ještě nezažila – a to už jsem zažila ledacos. Návaly zoufalství, únavy až omdlévací, záchvaty hysterického veselí a žaludeční nevolnost vystřídalo totální vyčerpání – bohužel ještě  před dokončením poslední práce. Ve spolupráci s podnikem Solo Sušice jsem ovšem práci dokončila, odeslala (mnohokrát, jak se ukázalo – já ten svůj mail víteco! Na druhou stranu mi to vysloužilo druhý úsměv za období 1 roku – a to se počítá!) a teď jdu co? Teď jdu vyspávat! Vzbuďte mě na jaře! (Doufám, že se mi v únoru nebude chtít bočit, to by bdě depotěšilo!) Dobrou noc!


 

komentářů 11

Filed under Odstíny šedi

11 responses to “Tentokrát nevčas

 1. Alézi

  Mě nebuďte na jaře, stačí ve dvě odpoledne 🙂

 2. Jana

  🙂tak v klídku odpočívej, není nad to, zalézt si do brlohu a nevnímat nic. Krásný sny 😉

 3. anquetil

  Taxpinkejv šumícím dešti se přece tak krásně spí… 🙂

 4. Pšššt!!! asTMA spííííííííííí ;o)

 5. Laura

  Princi můj maličký…ale ty to vlastně neznáš… tak jen – dobrou noc 🙂

 6. asTMA

  Tiše, tiše, asTMA spí, kdo ji vzbudí, toho SNÍ!!!Jana, Anquetil: Děkuji.Tofu: Hodná! :o)) Díky – furt by vyrušovali! No, na pána u kontejneru ovšem nemají. :o))Alézi: Jojo, Ty jsi kus chlapa, vydržíš víc než my asTMY. :o))Laura: Jak jako neznám?! :o)) Náhodou to umím i zazpívat! (A náhodou jsme měly i panenku, která tohle hrála. :o) )A jinak – pokud Vám to třeba ušlo – už jsem vzhůru! :o)))

 7. Alka

  Lahodný, osvěžující, síly navracející, optimismu dodávající spánek přeji !! (No ale nic se nemá přehánět) :-)) Takže krásné ráno !!

 8. Laura

  Jojo, znáš, zpíváš, ale očj souvislosti asi nemáš… nebo jo? 😉 Já jen, jak jsem přijela z finále, tak mě to prostě napadlo 🙂

 9. asTMA

  Alka: Takového spánku není nikdy dost! Pročež – vzhůru do peřin! :o)) Pro alky – vzhůru hlavu pod křídlo! :o))Laura: Odhalila´s mě, pravdu díš – nemám souvislosti. :o) Třeba Tě někdy opiju rohlíkem (čajem, džusem, nanukem) a Ty mi to vyzradíš. :o)

 10. Laura

  Nemusíš mě opíjet, vyzradím i tak, je to takový milý rituálčíček, princání na dobrou noc, někdy v soukromí vysvětlím a popíšu… A je to jedna z věcí, kvůli které se lidé vracejí… Se mi to teď celé vrátilo, když jsem zase týden probendila v té sqělé společnosti…

 11. asTMA

  Laura: To bude něco jako naše MCB "Spinkej, spinkej, pse". :o) Jj, tyhle chvilky mají úžasné kouzlo…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s