No jestli jsem to neříkala!

V únoru se ozval močový měchýř a za pět minut jaro začal nějaký dobrák házet s rozběhem roční produkci skláren do kontejneru. Takže mohu říci, že probuzení bylo doslova třeskuté.

 


Nicméně to nedokázalo zahladit včerejší pozitiva, jako například to, že mi konečně vykvetl venkovní ibišek (no, mi, on je na cizí zahradě, ale já jsem ho tak nějak přijala za svůj – vsadím se, že nikdo jiný z okolí z něj nemá TAKOVOU radost jako já!), že se opět objevila Divokočka (o té tu ještě nebyla řeč, ale bude!), že se udělalo krásné nebe s fantastickými odstíny modré, bílé, šedé a žluté a že jsem vstala, aniž bych okamžitě musela začít sprintovat. Narodit se po-x-té právě do takového dne, to je nádhera. A protože nevíme dne ani hodiny, kdy ten kolotoč začne nanovo, je třeba si to užít. Dnešní den se na první pohled zdá být obdobně krásný, pročež si ho užijeme naplno. Jinak řečeno – procházka, zmrzlina, kino! (A zásadní film z televize se pokusíme nahrát. :o) ) Ke čtení jsem si vylovila Tři muže ve člunu (kdo čte Adbara, ví proč) a práci budu jen tak zlehka lechtat pod bradičkou. Nakonec – vždyť je léto! Juchéééj!


 

komentářů 5

Filed under Odstíny šedi

5 responses to “No jestli jsem to neříkala!

 1. adbar

  také jsem si je (Tři muže) odvezl na chalupu. 🙂

 2. asTMA;

  Bodejť! :o) Musím říct, že ten Žáčkův překlad nakonec vůbec není marný, i když pochopitelně JÁ bych některé věci řešila JINAK. :o))) Inu, člověk nedokáže vypnout. :o)) Užij si chaloupkování a případně hurá na vodu! :o)

 3. anquetil

  asTMO,tak toho Jerome Klapku Jerome ti docela závidím. Já tu nikoho na lechtání nemám a jdu se nechat pošimrat zelení. 🙂

 4. asTMA juchá ;o) a já mám dnes ospalý den, teď jsem vstala podruhé, chladím se nanukem a za chvíli si budu říkat – co s načatým večerem ;o)

 5. asTMA

  Anquetil: :o)) Jen se nech, ale pozor na osiny a klíšťata! JKJ nezáviď, sáhni do knihovny a připoj se ke čtenářskému klubu. :o)Tofu: Jo, já to tak střídám, občas si zoufám a občas si juchnu. :o)) Ospalé dny se nějak kupí, nanuky už nezabírají – ale den s Čarodějkou mě naladil tak fajnově, že i ta ospalost je taková nasládlá. :o)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s