Psycho

hrátky

 


Dobrý den. Tak se u nás položte. No jistě, zouvat se nemusíte, udělejte si pohodlí, táááák, a povídejte. Copak se nám to zase děje?


A jejejej, to jsou věci, to jsou věci. A jakpak se nám to přihodilo?


No ne! Vážně?! Ale to je mi velice líto. Tak si to neškrabte a ono se to urovná, uvidíte. Objednávat na příště vás nebudu, však zaskočíte, až bude třeba, ne?


Další!


Pojďte, natáhněte se, uvolněte se a vyprávějte. Kdepak nás dnes botka tlačí?


Na špičce?! Ale jděte! No, nakonec, trošku jsme to čekali, že? Tak se tím netrapte, pěkně si ten střevíček vyložte vatou a nechte tu nožičku taky občas odpočinout. Však se nemusíte pořád tak honit.


Odskočit? Ale jistě, poslužte si.


Ano? Dobrý den. Víte, já tady teď zrovna… Co prosím? Jen na chvilečku? No, jeden pán si právě na chvilečku odskočil, ale… Ale tak pojďte. Vezmeme to rychle. Tak kdepak nás to tentokrát píchá?


Zase tam? Ale tohle už jsme přece léčili… No jo, tyhle věci bývají úporné a vracejí se. To nic, zkusíme něco vymyslet, aby nám to aspoň neotravovalo život, že? Dávejte si na to tuten obkladek, on nám to tak jako pěkně uvolní a prohřeje. A bude zase dobře. Máte dnes oslavu? Ale jistě, jen se pěkně bavte, to vám může jen prospět. Nemáte zač.


Tak už jste tady? Báječně. A ulevilo se vám? No to je vynikající. Najděte si nějaké rozptýlení, nožičku nechte kapku odpočinout, ať se nám ta bolístka zatáhne, a pak zase budete běhat jako kamzík, jako kamzík! Tak pěkný víkend! A ať se vám daří!


Tak to bychom měli. A zítra Martha, George a ti dva další. To abych přestlala. Pěkně se nám to dnes vyvrbilo.


Cože? Kdy budu odpočívat já? Ale no tak! Co to je za otázky?! To nemáte svých starostí dost??


 

komentáře 4

Filed under Odstíny šedi

4 responses to “Psycho

  1. Laura

    Můžu se taky objednat, paní doktor?

  2. asTMA

    Laura: Je-li to urgentní, můžeš na pohotovost (number tuším máš, jsem neviditelná, leč (duchem ne)přítomná. Potřebuješ-li osobní konzultaci facetoface, nezbývá než přijet na čajovou kúru. :o)

  3. jo jo, z gynekologie jsem mel dvojku :-)))(Což je asi trošku mimo, ale nevěděl jsem co jiného napsat a toto mě napadlo v prvni vteřině ;-))

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s