UFO ÚTOČÍ!

MB, vydrž, jdeme Ti na pomoc!!!

 


Motto: Ufon 2, 11: Nechte maličkých přijíti ke mně.


 


Zde hleďte, flotila UFO (unfitting floating objects):


32


33


34


35


36


APU, Autentická pospolitost Ufonů, žádá okamžité přijetí Ufoňátka do domácnosti Mek Bílové a Láfa! Nebude-li náš požadavek splněn nejpozději do 28 dnů, zahájíme OSTROU LETÁKOVOU KAMPAŇ!


Střezte se našeho hněvu, neb jest spravedlivý!


———————————


Poznámky pod čarou:


*Parníčky jsou vyrobeny z notového záznamu obsahujícího útržek nejmenované skladby J. S. Bacha s textem „Sancta Maria Ora, ora pro nobis. Amen.“ Doufáme, že i to má svou váhu! (Viz fragment textu na potištěném parníčku.)


*Netrávíme-li s kočkou doma celé dny, je dobré jí obstarat společnost, ideálně stejného živočišného druhu.


*Jsou známy případy, kdy nepřijetí koťátka zapříčinilo rodinný rozvrat. Lze se obávat, že s Ufoňátky to může být podobné!


* !!!SOUTĚŽ!!! : Kdo najde jakoukoli podobnost s literaturou či pohyblivými obrázky, bude po zásluze potrestán!


Doporučené materiály:


Biblí svatá


Red Dwarf


The Wizard of Oz


———————————


Někdy holt člověk musí přerušit práci, potlačit svou sobeckost a postavit se za správnou věc! Třeba na hlavu. A teď ať se Nohavica předvede!


 

komentářů 17

Filed under To jsem vám chtěla říct!

17 responses to “UFO ÚTOČÍ!

 1. Mek Bílová

  Úúúúúžasné! Krása! CO dodat? Děkuji, asTMO!!!!! ;-)))

 2. Alka

  A výhru získává ……The Wizard of Oz je milovník póz.Zasáhl Carl Orf palubu Red Dwarf ?Sancta Maria Ora zněla odněkud shora. Nakonec Biblí svatá – jak UFO žitím chvátá !Každý si vezme z ní, co se mu zlíbí.Mysl to rozjasní a vkus to tříbí.Však v bibli parníky, ni UFO není.Soutěžím za díky. V původním znění.

 3. Láf

  Ufoni nejsou neviňátkaNelíbí se mi označování ufonů "maličcí" a pod. Výzkumy západních zemí ukázaly, že je to jenom zástěrka a že ufoni nekontrolovatelně rostou a následně šíří žloutenku, aids a jiné infekční choroby. Trvám na tom že nesouhlas s přijetím do subkultury je správný. S ohledem na vážnost situce a hrozbu letákových kampaní zahajuji tuto neděli dovolenou s cílem vyřešit situaci s dostatečným, vysokohorským nadhledem.

 4. Mek Bílová

  Teda asTMO,jak ty to děláš? Uvědomuješ si, že tohle je úplně první Láfův komentář na blog?

 5. asTMA

  MB: To ty parníčky! Já tu zbožně mlčím už 20 minut a neodvažuji se ani vydechnout!Láf: Naše organizace bude netrpělivě a s napětím očekávat výsledky dovolené. Nenuťte nás uchylovat se ke krajním prostředkům! Vždyť nám na srdci leží jen Vaše dobro!

 6. Hlásím se jako dobrovolný facilitátor diskuse k nalezení vhodného bonmotu do velmi ostré letákové kampaně. Červeného trpaslíka jsem viděl odhadem 15x každý díl, Knihu knih jsem přečetl několikrát, jsem expert na Futuramu a znám nazpaměť skoro celého Nicka Cavea.Znám i Láfa a jeho slabé místo.

 7. asTMA

  Mamed: You´re the Chosen One! :o) Pročež Ti dávám k úvaze první předběžný návrh útočného názvu jedné z našich ostrých proseb – "Svou pravdu nebudeme skrývat!" (A jako obzvláště silný kalibr navrhuji jednou prastarou kočičí moudrost, která praví: Co to sakra meleš, ty vořechu?!)

 8. Ha! Na rozcvičenou navrhuji Láfovi vmést do obličeje neobyčejné moudro …Diskuse o tom, zda budete mít doma Ufona, Láfe, je otevřená pro všechny. Tvojím příspěvkem od teďka bude jen mlčení!To by mělo zabrat 🙂

 9. asTMA

  Jo! :o)) A protože jsme nebojácní a nebráníme se ani přeskokům z předlohy do předlohy, klidně bych nasadila i "To jsem Ti chtěl říct, bratře Láfe – Ty nejsi brífingový typ." Mamede, máš fajfku? Musíš mít fajfku!

 10. Fajfku a tričko s nápisem Quiche seženu 🙂

 11. Alka

  Nehraju !!Tohle UFO bylo Uncorected Family Opus !! (Že se nestydíte, takhle se handrkovat o malé kosmické potvůrky s anténkami a copy)K facilitaci nabízím ještě jeden bonmot: Když jsem byla mláda, zdráfa,vřela jsem jak v sopce láfa.

 12. asTMA

  Mamed: Chvályhodný přístup! Jen tak dál! :o)Alka: Že se nestydíš Ty?! Nechat to malé ubožátko bez milující mamičky! Přitom MB by byla krásná mamička! Jedna z nejkrásnějších mamiček, co znám!

 13. Gradovat můžeme apelem na Láfovu morálku …MekBílové všechno,Láfovi nic,má MekBílovou,co by chtěl víc?Asi jsem něco minul, z MekBílové je nyní rodička? Usuzuju z odkazu na mamičku …

 14. asTMA

  :o)) Mamede, ne panique pas! Kdyby byla rodička, snad by něco řekla. :o)) Mamička z ní bude, ujme-li se Ufoňátka! Ačkoliv, už má Ufonka, takže vlastně mamička už je. :o))

 15. Alka

  Vyděl jsem tři Ufonyjak cucali bonbony,měli s sebou Ufačky,ty žvýkaly žvýkačky,Ufoňátka s kletbou genů,stláskala to v jedno menu. (Z únavy mám mrákoty,tak vymýšlím bonmoty)

 16. Tak tohle je jen pro zasvěcené :o))

 17. Tak tohle je jen pro zasvěcené :o))

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s