Hrstková polévka

Hrstička osobních adjektiv

 


Hloupá, marnivá, naivní, hloupá, nepoučitelná, ješitná, hloupá, nesoudná, nezahojená, hloupá, sebestředná, naivní, marnivá, hloupá.


 

komentářů 13

Filed under Bludička brodivá

13 responses to “Hrstková polévka

 1. anquetil

  A teď si představ,že někdo tuhle polévku jídá každý den… 🙂 Grrrr…

 2. Kdyby jenom jídal,někdo si ta svoje adžektíva (pozn.: podívat se do slovníku cizí slov) hezky sevře, hrstičku do pěstičky a tou pěstičkou se potom bije do hlavy, znova a znova a když se k tomu někdo přichomýtne, taky občas nějakou schytá. Navrhuji tuhle polévku za stálého míchání vylít do sanitárního porcelánu a zkusit uvařit nějakou novou, mám tu pro tebe pár přísad: velkorysá, obětavá, citlivá, chápavá, moudrá, laskavá. Co ty na to?

 3. anquetil

  5 P už se nenosí… :)))

 4. enimen

  jsi zřejmě neodolatelně sexy

 5. Alka

  Já jed v dětství kroupy. Od toho jsem hloupý. Vybíhal jsem na nivy. Od toho jsem marnivý. Upíjel jsem mok pivní. Od toho jsem naivní.Sát moudrost je nezbytný. Od toho jsem ješitný.Sudy plnil jsem své dny. Od toho jsem nesoudný.Ale rýma na sebestředný a nepoučitelný mě teď ne a ne napadnout. Až tě pustí depka, napiš nám, prosím, něco hezkého. Tolik se zlobíš ? Na sebe, na nás, na svět ? Jaký dobrý skutek mohu vykonat ? Jak se zbavit hlavy medvědí ? Proč neodpovídáš ?Včera jsem učinil pokus založit si blog. To byla depka! Na vyplňování a nastavování mám IQ houpacího koně ! Málem jsem to nepřežil já, ani monitor !! :-)Jo a silverghost dává gold rady !!

 6. kurtizana

  recept…takhle mívám navařeno většinou po nějké velmi akční noci. Přišla jsem ale na protirecept:))

 7. Laura

  A co takhle hodná, chytrá, poctivá, cílevědomá, chápavá, rozhodná, energická, sečtělá, dobrosrdečná… no naivní možná taky trošičku 😉

 8. aTeo ;)

  Pomni,že největším nepřítelem je člověk vždy sobě sám… ne smýšlením, nýbrž skutky svými…

 9. Kyklop

  Tos mi nikdy o sobě neřekla a nidky jsem si toho šni nevšiml! 🙂

 10. asTMA

  anquetil: Vyprávěj.silverghost: Děkuju. Pohladilo mě to, i když původní hrstka zůstala celý den v dlani.enimen: Jsi zřejmě neodvolatelně hobit.Alka: Pěkné veršíky. Udělat nemůžeš nic, pokud nemáš nějaký zajímavý prográmek na kompletní změnu osobnosti. S odpovídáním je to složité. Někdy na to celkově není, jindy třeba pošlu mail a ten se mi vrátí zpět. A pokud jde o Silverghosta, ten je prostě zlatý, málo platné.Kurtizána: Takhle já si vařím kdykoli, protirecept je čekání, až to přejde a pošetilost přebije něco pozitivnějšího.Laura: Díky. Připomínám čaj. A naivní – kdepak možná a trošičku.aTeo: No právě, skutky. Myslet si člověk může cokoliv, ale nakonec stejně jde a koná. A pak se začne vařit.Kyklop: No, to víš, každý se projeví až časem. Však na to časem přijdeš.

 11. galahad

  :o))))Nevysmívám se. Jen to časté opakování jednoho z těch jmen přídavných mi připomělo úvod písničky Žalm šťavnatky panenské od skupiny Saze… Znáš?

 12. asTMA

  No neznám – ale pohledám. Opakování má svůj smysl.

 13. anquetil

  Opakování, obecně vzato, má svůj smysl,ale jen do jisté míry. Rozumný člověk si konečně něco uvědomí, ale pro psychicky slabého, zmanipulovatelného jedince, se může tisíckrát opakovaná lež stát pravdou. A to pak je kruté pochybení…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s