Tatínek si sbalil prut a dýmku.

Ve chvíli, kdy se mi vybavil tenhle citát, došlo mi, co jsem hrubě zanedbala. Vydala jsem se do cizích krajů bez muminků. Pak nemám klesat!

 


Nicméně dnes konečně přišel den D (hodina H až za pár hodin). Migrace! Svět v pohybu! Vzhůru do bezvědomí!


Testovací předvoj se dnes stěhuje do hnízdečka všeobjímající lásky Mme Mueller. Všechno to tam okouknu, obydlím, ozkouším, otestuju, osahám a oležím a ovidíme. Dá-li pánbu, v době takřka dohledné se naše obyvatelské řady rozrostou zásadním způsobem a pak to tam prostě zboříme! :o)


Dobromila v uplynulých dnech párkrát zavzdychala, že už a jaká je to škoda, ale musím popravdě přiznat, že tento pocit zdaleka není vzájemný. Ke konci pobytu už jsem stříhala i mikrometříčky snad každou minutu. Naštěstí jsme včera odbyly večerní sociální hody skrovnou dávkou oboustranných zdvořilostí, protože na mě konečně naplno dolehla domácí nemoc a středozemský depko-útlum. Chvála budiž vzdána v první řadě MB (Komu by se zdálo, že se opakuju – to je v pořádku, já se totiž opakuju. Ale ani tak se všechna ta chvála zdaleka nevyrovná Mekbílovic bigbreathlessness /speciál pro Mameda a ich ;o) /, takže tohle se prostě přehnat nedá!) za její emajlovou podporu a v druhé řadě kolegovi Kopečkovi, který na mě vyplýtval nemálo svého času a nelitoval námahy, aby ma rozosmial. Přesun do nového bydliska má zatím jedinou vadu – místo dosavadních asi 20 metrů mě nyní bude od Kopečkových dělit půl města. Ale když je to takové pidivelkoměstečko, jako je Vysavač, vzdálenost nehraje takovou roli.


A navíc – místo pohodlného dojíždění pohodlným rodinným vozem budu pěkně ťapkat pěšky. Krevní oběh mi poděkuje!

komentářů 7

Filed under Vysavač

7 responses to “Tatínek si sbalil prut a dýmku.

 1. Laura

  Dnes se koná tyvíšco (začíná to na há…) 🙂 Za chvíli tam vyrážím, héč… Ale budeš mi tam sakramentsky chybět. Mimochodem, to asi přicházím o hodně, když neznám muminky, viď?

 2. asTMA

  Mamed: Zatím mám spíš pocit, že z ní budu mít smrt…Laura: Já vím! Už jsem psala K., ať jim to dobře dopadne! Jsem nervózní i za ně – a děsně jim (a Ti) závidím, protože to je první hra JJJ, kterou neuvidím. :o/ Mimochodem, přicházíš o neskutečně mnoho, muminci jsou základ žití! So, let it happen! :o)

 3. Laura

  jj, pro mě to zase bude teprve druhá hra jjj, kterou uvidim… Třeba tě timhle stylem za chvíli doženu 😀

 4. kyklop

  Vysavač, Středozem, Kopečkovic, pidiměsto, mikrometr, atd. Jsem snad jediný, který si myslí, že tady jde ve skutečnosti o nějakou PC hru?! 😉

 5. asTMA

  Laura: Mám radost, že se to vyvedlo, a mám smutek, že jsem nebyla při tom.Kyklop: Odhalil´s mé záměry! Hra měla vyjít příští rok v předvánočním čase, ale co teď s tím, když už se to profláklo? Možná to předělám na operu! ;o)

 6. Ahojky Astmo, pokud jsem se dobře dočetla přes hadici vysavače až sem, doufám a čtu, že se to zvládá a navíc s novým bydlením to bude jiná pohodička! Držím palečky ;o)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s