No

KONEČNĚ!!!

Nechci říkat hop, ale jestli se tohle konečně pohne a dojde ke zdárnému konci, tak se snad samou radostí i opiju! :o) Protože tohle mi tedy už zatraceně dlouhý čas pije krev! Díky za ty dary!!!

komentářů 12

Filed under To jsem vám chtěla říct!

12 responses to “No

 1. Raven

  Opiješ?Ty?Tak to chci vidět:)))))

 2. adbar

  já se pro jistotu opiju předem – aby to bylo fakt sichr. 🙂

 3. asTMA

  Raven: Já to možná ani vidět nechci! :o)) Ale ten zákon teda jo! A na to se napijem´! ;o))Adbar: Vezmi to i za mě, prosím! Mě čeká jen čajík! :o)

 4. No snad to vyjde!! I Kyklop se bude opíjet :o)))))

 5. Paželv

  Ale prosím Tě, takový naprosto předčasný optimismus. Je tady ještě ten, žejo, ten, ehm, co mu jaksi říkám takovou milou přezdívkou. Hradní píčus.

 6. asTMA

  Tofu: Super! Ať s tím na mě počká, zhulákáme se spolu! :o))Paželv: Však říkám, že až jestli. Hele, tomu poslednímu slovu nerozumím, ale pochopila jsem, že to znamená něco jako „zlý pán“. Což sedí. No a nepřestávám doufat – jednou to přece projít musí!

 7. Říkám to už pomnohokráté: Koho chce Bůh potrestat, toho modlitbu vyslyší. Ale jinak tomu nerozumím a nechci se tudíž hádat. Mám jen varování pro asTMU. Nejnebezpečnější jsou opilí abstinenti. Nevypočitatelní. Jestli se chceš opít zodpovědně, začni pomalu trénovat a opatrně zvyšuj dávky, dokud nebudeš vědět, co to s Tebou dělá. Ale všichni opilí nejsou hluční a agresivní. Třeba mistr světa v šachu Alexandr Aljechin (1882-1948) hrál často opilý, ale čím víc byl opilý, tím byl tišší a klidnější. Nakonec byl tak klidný, že klidně prohrál titul (1935 s Maxem Euwem). Pak přerušil pití a za dva roky získal titul zpět.Tak opatrně, abys v opilosti třeba nezačala hrát šachy !!

 8. asTMA

  Alko, Tvá starost je tuze dojemná a laskavá. :o)) Neboj se, já toho do sebe dostanu jen kapku, víc ne. :o) Právě proto, že vím přesně, co to se mnou dělá a udělá. ;o)

 9. galahad

  Opiješ…?Portským…? To asi ne, že… Ale počítám, že něco červenýho v tý sklenici bude…

 10. …opijte raději poslance karase!!!……severu si „zpracuju“ sám…byl bych nerad, aby i dál za jeho modlitby bůh trestal nás…

 11. asTMA

  Galahad: No, pro můj způsob opíjení se je portské ideální. :o)Teo: Nejen Lesbiens.Rodriguez: Už pátrám po tom, kdo by se toho ujal! :o)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s