Zprávy z Vysavače

Ze Středozemě se hlásí zvláštní zpravodajka asTMA smAŽKOVÁ

 


Dobrý podvečer. Je čtvrtek, 9. března 2006. Sledujete mimořádné zpravodajství z Vysavače.


 


Z háku. V rámci zvyšování kulturně-sociální úrovně na české divizi byla svolána mimořádná valná hromada spolku Za duševní přežití institucionálního útlaku. Schůze se bude konat v pátek či v sobotu večer a na pořadu jednání budou stolní hry, víno a rozmanité pochutiny. Zvláštní zpravodajka asTMA smAŽKOVÁ se bohužel/bohudík tentokrát neúčastní. Bohužel – protože si ostatní členky spolku upřímně oblíbila a protože ve stolních hrách nachází zalíbení od raného dětství. Bohudík – protože když všechno dobře dopadne, bude opět na kratičký čas doma.


 


Principál cirku Kluzký byl v uplynulém týdnu v rozporu s dobrými mravy dvakrát viděn na chodbě za denního světla. Kárná komise zvažuje, jaké kroky budou proti tomuto nešvaru podniknuty a zda by nebylo účinnější místo domluv, domácího vězení a astronomických pokut v ten ráz ztrestati jej mečem.


 


Prezidentka spolku Za duševní přežití institucionálního útlaku, slečna Peggy V., nadále krutě strádá. Jednotlivé členky spolku se jí snaží všemožně ulevit, leč jejich úsilí je z větší části marné. Doufejme, že se v nejbližší době vyjasní.


 


Sl. Margot Montagnarde projevila nečekanou dávku empatie a iniciativy. Na žádost o rychlé vyřízení prosbičky o almužničku za měsíc leden o vlastní vůli nejen promptně sehnala první ze dvou nezbytných podpisů princ.c.Kluz., ale navíc též napsala petici slečně DM s prosbou o maximální urychlení procedur. Očití svědkové nevycházejí z úžasu. Po obdržení almužničky bude konečně možno uleviti svědomí a zapraviti ostudných dluhův!


 


Slečna DM v odpoledních hodinách zaskočila na návštěvu, aby zpravodajku ujistila o své nehynoucí náklonnosti. Společně pak setrvaly v modlitbách za zrychlení kroku a zmírnění dýchavičnosti úředního šimlíka.


 


Slečna Filmoložka informovala nevalné shromáždění ve složení asTMA smAŽKOVÁ + pan Drápek odnaproti, že Cirkus Kluzký začíná být v rámci instituce KŽKÖ zván „Germáni nových zemí“. Je to důvod k radosti? Pan Drápek i slečna Filmoložka se tvářili indiferentně. asTMA smAŽKOVÁ pro jistotu bleskově přepočítala dny do konce měsíce sněžna. Další posouzení stavu nechme na příštích generacích „jur-lingů“.


 


Z Muller Maisons. Dlouho plánovaná státní návštěva pana Nejmilejšího musela být z pracovních důvodů zrušena. Oslavy státního svátku byly proto do odvolání zrušeny, D2-chambre se zahalila do smutku a žaluzie s dírkami byly pietně spuštěny do půli okna.


 


Soused Claude byl konečně krátce spatřen. Naši pozorovatelé ho popisují jako zachovalého muže kolem 50 let, nikoli nepodobného p. doc. Šeb. z ÚČJTK FFUK. Ranní sprchové hudební produkce nadále zpestřují obyvatelkám téhož patra život.


 


Počasí: FOKIN WEDA! FOKIN WEDA! FOKIN WEDA!


 


Pro MB vyrobilo zpravodajské oddělení KŽKÖ, Vysavač, Středozem.


 

komentářů 12

Filed under Vysavač

12 responses to “Zprávy z Vysavače

 1. silverghost

  wow!tak tomu říkám řeport! a řeportu říkám: tak tomu říkám karpedyjem!

 2. KŽKÖ je zkratka pro co? Klub Žen Krátkodobě Öněmělých?

 3. MB

  děkuji, děkuji! Germáni nových zemí, ó hrůzo…čekají nás ještě zlé časy…

 4. Helena

  klub žen kvalitě obhospodařených?

 5. Kyklop

  smažka – vždycky jsem si tohle slovo spojoval s určitou skupinou lidí, al enetušil jsem, že mezi ně patříš! Fakt ne! :-))

 6. asTMA

  Silverghost: Tomu říkám: Díky, Kamile, díky! :o))Mamed: Ty jako zběhlý ojroman bys měl být schopen to rozklíčovat!MB: Nizaštó! :o) Rádo stalo! A to´s měla slyšet ty následné černé humóry o cukru a biči (ohne zucker) a o útěše v podobě doplňkové dávky na mléko! :o)) Jinak – aby nedošlo k neporozumění – ona to má být skoro až pochvala! Jako že jste tak puntíkatí… ne, promiňte, já to tady překládám rovnou z originálu… pečliví! ;o) Čekají Vás ZAJÍMAVÉ časy! :o)) Přemýšlím, jestli bych Vám nemohla být nějak prospěchářská – třeba přivodit svým neomaleným jednáním principálovi nějakou menší příhodu!Helena: Skoro trefa! :o))Kyklop: To máš z toho, že nečteš MekBílovou! Chris Smažka, její bývalý soused z hnízda revolucionářů ROH, má stejné příjmení jako já. Z toho jasně plyne, že když on je Smažka, já musím být smAŽKOVÁ – nebo snad ne?! ;o)))

 7. Helena

  Tak to jsem skoro dobrá… 🙂

 8. tláča

  Fokin weda je nesmysl, vidíš dobu ledovou v přímým přenosu a pro tříšťku v oku nevidíš břevno !! Co by za to mach a šebesta dali ?

 9. klub žateckých kastrovaných opic, címž jsem mimoděk prozradil, odkud pocházím…

 10. asTMA

  tláča: Pro ledovou tříšť v oku nevidím vůbec nic. Uvěřila jsem, bláhová, dvěma slunečným dnům. A venku už je zase fuj.Dominique v.T.: Z klubu opic? :o)Všichni: Tak já vám to teda prozradím, no. KŽKÖ je Krvežíznivá Žravá Kosmogonická Örganizace. Ale teď vás budeme muset všechny pozabíjet a požrat, HO HO HO!

 11. Dr. Bimboo

  Jak to natřít tříštiNa tříšť jsou nejlepší asTMAiny kokokulky!!!! Působí bezpečně a okamžitě a léčí jakoukoli depresi a tu zimní specielně. Tisíce děkovných dopisů z celého světa!P.S.: Dr. Bimboo jr. anihilovala sluchátka. Já nevím, jak to ta holka dělá! Máš také takové zkušenosti? P.P.S.: V pračce nejsou. Ani pod dívánem.

 12. asTMA

  Dr.B.or.: Božínku, až se nad tou chválou rdím! Mám tomu snad rozumět tak, že pan Nejmilejší už ty pondělní dodal?? :o) Škoda, že to zítra Mamed neocení, sice vezu na ochutnání, ale on kokosu nemiluje – divný patron! :o))PS: Já věděla, že je to nadaná potvorka! :o) Zkus vivisekci a prohlídni jí zevnitř žaludek! Podívej se do přenosky. Pod topení. Do koše. Do mikrovlnky. Do ucha dr.B.jr. Může to být kdekolivěk! Zkušenosti máme, většinou se to vykulí přesně v okamihu, kdy to přestaneš hledat. :o)P.P.S.: Nebo pod rohožkou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s