Čiň Petru dobře, peklem se ti odmění!

Znáte ten pocit, jako když jen tak lehkomyslně strčíte špičkou boty do malého oblázku na cestičce nad svahem, abyste vzápětí zjistili, že nejenomže s sebou strhl obří lavinu, ale ta navíc prošla jakousi časoprostorovou smyčkou a teď se valí shora NA VÁS?

No a tak teď tady pobíhám se zamoučenýma rukama mezi kuchyní a notebookem, odskakuju od překladu k troubě a zpět, klepu se jako ratlík a proklínám sebe i toho darebu, který mě jen tak mírnyxtýrnyx naveze do velkého společenského večera. Jako by nestačily všechny ty úzkosti, co mě i tak sužují den co den.

Tohle si jednou šeredně odskáčeš! ;o)

komentářů 15

Filed under Odstíny šedi

15 responses to “Čiň Petru dobře, peklem se ti odmění!

 1. lia

  Copak pečeš dobrého? 🙂

 2. asTMA

  Maminku od muffinů! :o))

 3. lia

  Čili bábovku? Nebo velkou muffinku? Každopádně to bude jistě mňam!

 4. Ben

  Velké společenské večery jsou super, ne? 😉 Tak co se čertíš? :o))

 5. asTMA

  Lia: Jasně, bábovku. :o)) No, to se ještě uvidí! :o))Ben: Ano, Bene, pro spoustu lidí ano. :o)) Pro mě je to důvod emigrovat. ;o)

 6. Jo holka….Kdo se dá na vojnu, ten musí bojovat……..:)

 7. nam, babovka…nechces ji treba dat vychladnout za okno? Tedy doufam ze mate okno nekde kam dosahnu :o))

 8. asTMA

  Raven: Jenže tohle spíš vypadalo, jako když chceš poslat dobročinný příspěvek na vdovy a sirotky po dělostřelcích a najednou jsi se zbraní v ruce v první linii! :o)))Niki: Obě se chladily na okně. :o)) Bohužel mimo dosah. Ale někdy se domluvíme a já ji postavím na přední okno, jo? ;o) Přines si žebřík do prvního patra a můžeš zobat. :o))

 9. astma> super, to beru. Ale nesmis koukat jak budu uzobavat, musis delat jako ze me nevidis, jinak by to nebylo ono :o) A to i kdyz jsem strasne nemehlo a urcite pri ceste nahoru shodim nejake kvetinace s petuniemi a parkrat spadnu dolu na nejake pohozene hrabe nebo tak neco :o))

 10. asTMA

  Niki: Ty, taková sportovkyně?! ;o) Kdepak! Neboj! Ladně vyhopkáš po žebříku a budeš zobat jako sýkorka. A já se budu dívat do zdi, protože si normálně přece ničeho nevšímám! ;o)))

 11. Správně! Určitě patří k dobrým mravům horních 10 tisíc, zúčastňovat se dobročinných akci a nosit sebou bábovky:-)))

 12. bábovka byla geniální milá asTMo

 13. asTMA

  Mod.: Nevím, jestli k mravům horních 10 tisíc, ale rozhodně k mravům spodní jedné ano! :o)))Canny: Já jsem si myslela, žes to byl ty! :o) Děkuji! :o)Helena: Ano, v tomhle panuje kupodivu shoda. :o))

 14. Astmo, taky bych se čertila. My, ženy pečlivé hospodyně chceme mít vše nej, aby se stůl prohýbal a jazýčky hostů si mlaskaly. Znám to moc dobře. Chlap řekne jen: Pozval jsem, dnes večer přijde :-))))

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s