Pánové, k vašim službám

Stačí zavolat


Potřebujete-li šikovnou amatérku, která vás podomácku zručně, jemně, laskavě a bez jakýchkoli tišících prostředků vycévkuje*, obraťte se s důvěrou na mě. Zn.: Praxi už mám.

Je mi jasné, že mě v důsledku toho všichni potenciální ctitelé a nápadníci vymažou ze čteček, blogrollů, záložek, oblíbených, telefonů, e-mailových adresářů, pamětí i životů. Inu, co se dá dělat. Ale kdybyste věděli, jak se mi (a nejen mně) ulevilo, když jsme zažehnali krizi a akutní nebezpečí, odpustili byste mi.

Pokud jde o nové kocouří zprávy, radši budu zdrženlivá. Pořádně se nic neví a průběžně se informace zásadním způsobem mění. Oscilujeme mezi nadějí a beznadějí, mezi optimismem a zoufalstvím, často i několikrát během jediného dne. Zítra měníme veterináře a naděje doufejme převládne.

Už neumíráme – alespoň ne v řádu hodin.

*Nadsázka. Jsem toho schopná pouze v krajní nouzi a u nekonečně trpělivého Macíka, který by si za odvahu, výdrž a statečnost zasloužil celou továrnu na metály. Skuteční zájemci, obraťte se prosím kamkoli, ale jinam.


komentáře 3

Filed under Mňau-hovádka

3 responses to “Pánové, k vašim službám

  1. Dr.Bimboo

    Já jsem přeci jen vyzkoušela Červený vrch a měla jsem tam štěstí na hrozně příjemnou paní doktorku, která se Džejárce dost věnovala, i když se jednalo jen o rutinní kastraci. Doktoři se tam ale střídají, a já si nepamatuju jméno. Chce to prověřit.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s