Co si z toho má člověk uvšechvšudy vybrat?!

Jako by všeho nebylo až příliš.


Pátek. Den jako každý jiný. Skoro, teda. Tenhle se vyznačuje tím, že je čtvrtým dnem před odevzdání půlky Velkého Nepochopitelného Projektu. Přičemž práce na VNP zdaleka nejsou tam, kde by čtyři dny před dedlajnou být měly. Kromě toho v neděli sežere půl dne služba v PRZA a na čtvrtek zase musí být hotová hromada jiné práce.
No a právě v takový den se po strašlivánsky dlouhé době ozve Konipas, který naštěstí chce jenom obratem takovou drobnůstečku. Je to milé překvapení, neodmítám, čuťku obratem řeším a posílám a hurá zpátky na VNP. Kromě práce se velmi příjemným způsobem vysvětlí jedno nedorozumění a pohovoří se s Jednobáječnou BB. Přes pokročilou hodinu jsem nabitá energií. A do toho všeho uprostřed pusté noci dorazí práce zpozamoře. Pochopitelně do pondělka. Pochopitelně SPOUSTA práce. A lákavé! A po půlroce, nejmíň! To jsme se tuhle s Nejmilejším smáli, když mi nejdřív přišlo oznámení, že odteďka se bude dělat zpětná vazba (a taky hojně pokutovat za nejrůznější hovadiny, ceník máte v příloze, všechno rádi vysvětlíme, nazdar!), a poté zhruba před týdnem dopis od jedné vyšší madam, která mi sice psala, že snížili sazbu, ale že prej mě mají rádi a jsem jejich oblíbená a upřednostňovaná! (Pchá, budou vykládat mně, která jsem co týden upřednostňovaná a oblíbená rozmanitými exkluzivními lutriemi, co je dostávají jen ti nejspeciálněji nejvybranější zákazníci, tj. cca 15 milionů lidí v téhle zemi, ne-li víc!) Nejmilejší sotva dechu popadal, jak se lámal. Jak často prej asi tak dostávají práci ti méně upřednostňovaní? Jednou, maximálně dvakrát za deset let?

No nic, odmítnout jsem musela, jsem sice sebevrah, ale špetička zdravého rozumu se kdesi ještě krčí.

A taková to mohla být příjemná fuška…

Konec snění, VNP volá.

komentáře 3

Filed under Odstíny šedi

3 responses to “Co si z toho má člověk uvšechvšudy vybrat?!

  1. lia

    mám radost 🙂 že jsi žádaná, i žes odmítla. a neboj, oni tě upřednostňovat nepřestanou.

  2. asTMA

    Lia: Děkuju. :o) Leč o své žádanosti a výlučnosti si iluze nedělám, já jsem žádaná, jen když v pátek v noci pošlou tři kusy, které je třeba udělat do pondělka odpo. :o)) Tak mrzí mě to, víš, že tohle mě opravdu baví. Na druhou stranu VNP mě taky vcelku baví, hoří a den má jen 24, v krajním případě 25 hodin.

  3. Dr.Bimboo

    Tomu říkám pozitivní vývoj – ty už umíš říct své rozhodné NE! Závidím:-)Ale běda, jestli kvůli VNP zase odvoláš úterní klubovnu!!!!!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s