Minimálně dva důvody

Ovšem dozajista by se jich našlo víc.

 

Člověk by měl mít tlačítko na vypnutí (přinejmenším dočasné, ale asi by nebylo od věci ani normální on/off). A taky by měl mít kolem sebe soudné lidi, kteří jsou schopni tlačítko v pravý čas stisknout.

Jsem domýšlivá. Děsně. Stačí naznačit, nebo třeba ani nenaznačit, hnout brvou, nebo naopak nehnout brvou, prostě stačí cokoliv a já si v tu ránu domyslím, jak se věci mají. Do jaké míry se pletu a do jaké míry se trefuju, to je věc jiná. Intuice mi asi nefunguje, na jednu stranu jsem extrémně nedůvěřivá, na druhou důvěřivá jak jehně. A tím spíš mě sžírá nejistota jako kyselina dusičná (ta, co pánovi v tom vtipu sežrala svačinu). Jestli se mi kvůli tomu vede ubližovat ještě někomu jinému kromě sebe, tímto se omlouvám. Paušálně a plošně.

Rozemletá na sekanou dokončila jsem s půlhodinovým zpožděním (resp. s dvoutýdenním, když vezmu v úvahu původní plány) poslední rösti, bleskem se zcivilizovala a na vratkých nožkách kmitala na tramvaj a do PRZA. Celou cestu jsem se ukájela luznou vidinou víkendu, který měl být kurzovní, ale ve světle posledních událostí a návalů bylo v CMaT (centrální mozek asTMY) rozhodnuto, že bude důsledně a důkladně proválen, možná s maličkým, malilinkatým poprácnutím, aby se začátek příštího týdne KONEČNĚ nesl v lahodném odpočinkovém tempu. Viděla jsem den prospaný, proležený, proložený pouze pohodovým povídáním, plnohodnotným počtením (Faráři a fanatici), případně plus pěkné pokoukání. A druhý den k nerozeznání tomu prvnímu podobný. A hádejte co. Ne, radši nehádejte… Ale hádáte správně.

Ave, Konipas, morituri te salutant!

Kdyby se někdo chtěl přihlásit jako vrchní vypínač, konkurz zahájím po neděli – dožiju-li.

1 komentář

Filed under Odstíny šedi

One response to “Minimálně dva důvody

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s