Dostali jsme

všecko možný


Knihy. Cédéčka. DVD. Příbory. Pánev. Kosmetiku. Klenoty. Klenotnici*. Plyšáky. Ducha svatého. Ponožky. Muffiny**. Kočku***. Hodiny. I vodotrysk****. A taky virózu.

U stromečku hráli koledy včelí medvídci (asTMA + hřeben + kostičkovaný papír formátu A5). Mňau-hovádka byla zaraženě hodná, dárky si zasloužila a taky jim posléze dala do těla. Stromeček dosud (navzdory takřka dvoudenní nepřítomnosti) stojí. Pouze známý estét Drzoň doposavad neznámým způsobem vyměnil jednu voskovou ozdobu zavěšenou na velkém ibišku vedle stromku za jinou. Patrně urážela jeho vybroušený jemnocit.

Předsevzetí do konce roku 2007 definitivně sprovodit ze světa (resp. přivést na svět) R. S. poněkud koliduje se sytou zelení tváří, očí i fantazie. Poslední (dárkový) výplod byl možná vůbec poslední. Co se všemi ostatními náměty a polibky nepřítomného inspirátora, to věru netuším.

Ve víru podzimně-zimních kompjútrových zmatků jsem ani nepostřehla, že došlo k obrovské ztrátě. Rodriguez (Komety z podsvětí) už není. Zjistila jsem to ve chvíli, kdy jsem chtěla odepsat na jediný pradávný e-mail, jenž však jakousi záhadou nemá odesílatele. Roztesknilo mě to velmi, další přestřižená důležitá nit. Stejně jako v případě Faraona je to ztráta hluboce bolestná, bez možnosti adekvátní náhrady. Další nitě už se třepí. A můj fatalismus mě protentokrát nechává na holičkách.

A o kočičích dojemnostech zase jindy. Teď bereme rejžák a kladívko a jdeme na ty viry.

 

* Myšleno příruční úložiště, nikoli zručná řemeslnice.
** Úchvatné!
*** Dřevěnou. S následující položkou 2in1.
**** Dokonce prý umí i mlhu!

komentářů 5

Filed under Odstíny šedi

5 responses to “Dostali jsme

  1. Viróza?Koukám, že ta byla letos hit Vánoc. Já ji dostal taky 😦 Moc krásnou. Teče mi z nosu, už zase mluvím jako rezavá kudla a polykám střepy:( Už jsi přišla na to, kde se tenhle dárek dá vrátit? 🙂

  2. asTMA

    Ravene, tu bohužel nelze vrátit ani reklamovat, dá se s tím dělat jediný – vykašlat se na to.

  3. :))))Tak to dělám usilovně:))))

  4. asTMA

    A pomáhá to? :o)

  5. Jestli pak jsou plyšomikroby vhodnou hračkou pro zvířátka? 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s