Tísně komické

Nemám dobrý pocit. Ale není to nic, co by nespláchl doušek dobrého čaje.


Víte, co mě štve na zaměstnaneckém poměru? Docela dost věcí. Ale hlavně asi to, že nikdo neřekne pořádně, co přesně se po mně chce. Že dělám zbytečné věci, protože při zadání vypadnou dvě tři malá, leč určující slůvka. Že se očekává, že si na všechno přijdu za pochodu, přičemž pro všechny strany by bylo velice přínosné, kdybych se do provozu zaběhla fakt rychle. No co už. Kdo se dal na vojnu, musí bojovat. Nelámu hůl.

Jen tedy musím přiznat, že předmět činnosti mě poněkud deptá. A kdyby toho nebylo dost, přijde výrok dne: Tim Burton?? … Jo, já vim, že je to nějakej režisér, ale toho vůbec nikdo nezná! … Nu, i s takovými lidmi musíme pracovat. Nebo třeba nemusíme. Ale slíbila jsem si, že tomu dám čas minimálně do konce února. Maximální rozhodovací hranice je 15. duben. Tehdá se ukáže.

Ode dneška vidím na Hvězdu v dálce periferně.

Pochválen budiž zcr, který mi víc než zlepšil náladu a vyvedl mě z bahna zpět do hezčí části světa. Navíc mě nechal sáhnout na ucho, krychličky i prsten, což jsou spolu s vynikajícím čajem zážitky senzační a nesdělitelné. Děkuji za všecko, blahorodí! :o)

komentáře 4

Filed under Odstíny šedi

4 responses to “Tísně komické

  1. eF

    Hip, hip hurá. asTMO jeď, dokážeš to. Budeš první. Nebo tak nějak… Prostě držím všechny kdož monumentálně nebaští kašičku.

  2. Nevím, co je více uchvacující – zda výhled na Hvězdu, byť periferní (teď nevým, jestli výhled, či hvězda :-)), či ZCRovo ucho, krychličky a prsten :-)Každopádně si stoupám do řady virtuálních roztelskávačů/ek a pevný nervy přeju..

  3. jenom chci dodat ze nevim se pise s MEKKYM I

  4. Omlouvám se za nevhodně zvolené i ve slově „nevím“ :-/

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s