Takový podivný den!

Začal jako kdekterý jiný.


Člověk by od něj žádné zákeřnosti nečekal. Jenže pak to přišlo. Zeptala jsem se pana Hvězdy, co znamená jisté slovní spojení, jehož použil. Chápejte, já jsem rozuměla dílčím komponentům, o to nic, ale dohromady mi to jaksi nedávalo smysl. Pohrdlivě se na mě přes obrazovku ušklíbl, jako že jsem úplně nemožná, když takovou věc neznám, neřkuli neovládám, a poťouchle mě poštíval: Zeptej se na to KK! Dech se mi hrůzou zatajil. On totiž pan KK, který sedí za mnou, chodí do práce v černém obleku, má přísný výraz, dokreslený přísnými brýlemi, a je velmi vážný a seriosní. Vykáme si, zdravíme se slušně a já jsem vůči němu uctivost a úslužnost sama – takovým nimbem je obklopen. A takového člověka já bych se měla ptát na takovou nemravnost?? Co by si pomyslel? A kdyby přece, jemináčku, věděl, o čem mluvím (nakonec, je to znalec asijských krmí, jak již bylo kdesi zapsáno) – provšeckonasvětě, chtěla bych snad, aby mi v zádech seděla osoba, která zná takové výrazy?!
Chvíli mi trvalo, než jsem takovou představu vstřebala. A když už jsem se téměř zotavila, Muf mi přikázala – zavři oči! Připlížila se neslyšně za mě a po hlavě se mi rozeběhlo hejno splašených mravenců. Vyskočila jsem, jako když mě uštkne, a ona mi ukázala cosi, co se podobá kříženci mezi šlehací metličkou na bílky a na japonský čaj, s kuličkami na koncích kovových drátků. Už jsem takovou věc viděla, ale poprvé to na mě někdo aplikoval. Rozhodně se mi po těle nerozlilo blažené teplo, ani jsem se báječně neuvolnila, spíš jsem měla pocit, že bych si potřebovala hlavu vykartáčovat hřebelcem. Muf spiklenecky mrkla a špitla: My to s přítelem používáme při předehře! Cože??? A to na mě zkouší v práci a bez varování??? Co kdyby to bývalo bylo mělo žádoucí účinek?! Až jsem se celá orosila, jen jsem na to pomyslila!
Nakonec se tu vážně začnu bát!

komentářů 6

Filed under Odstíny šedi

6 responses to “Takový podivný den!

 1. tláča

  No, my taky !

 2. Tuhle kovovou chobotnici jsem viděla v jistém katalogu a myslím, že bych to na sebe nenechala sáhnout. Ale kdoví, žejo..:-)

 3. lia

  tyjo, a to je primárně nástroj kuchyňský, nebo jaký? ;-o

 4. ich

  lia: myslím, že je to jako masážovátko hlavy míněno, já docela doporučuju, teda k masírování, předehru nevíme 🙂 Cha, a teď koukám, že se to v jednom shopu jmenuje hezkyčesky „Masážní pomůcka hlavy“ – tudíž jsme to pochopili špatně, a nemáme tím masírovat my hlavu, ale hlava nás.

 5. tláča: Ani se Vám nedivím!Billy: Právě, právě. :o) On to každý má jinak, třeba všichni nejsou tak netýkaví jako já. :o) Ona to pak Muf zkoušela ještě na jedné kolegyni a ta vrněla blahem jako kotě, tak nevím. :o))Lia: Pod www nechávám odkaz na jednu stránku, kterou jsem našla. :o) Jak píše Ich, je to masážní pomůcka, dokonce prý to primárně začal dovážet jakýsi sekšop (což by odpovídalo té předehře), ale jinak to distribuuje i spolusboristka jakožto relaxační pomůcku, která by směle mohla bydlet hned vedle nějaké solné lampy a aromaterapeutických příruček. ;o)Ich: Na to pozor, když se hlava nechá bez dozoru, dá Ti takovou masáž…! Však to znáš. ;o)

 6. Billy:Vrněla blahem?Hm…že bych začal chodit po ulici s tímhle a zkoušel to na kolemjdoucí slečny…? 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s