Nové vydání sexuální frustrace…

…a jiné příhody

Z rádia vesele hlaholí moderátor Pokorný. Kdyby bylo jiné rádio, kde by probíhalo klidné ráno a hlásili čas každou chvilku, asi bychom mu zatli tipec. Jenže není. Takže z rádia vesele hlaholí moderátor Pokorný, že máme to vysvědčení a ty pololetní prázdniny a tak vůbec. S pohledem do zrcadla v duchu konstatuju, že tváře mi v pololetí propadají jen trošku, takže z toho žádné exemplární oslavy zatím vyvozovat nebudeme. Ale já vás hlídám, holky! Vylezu ze sprchy a vydrbu si obrůstající hlavu. Vynořím se zpod osušky a Nejmilejší, který se nečekaně zjevil ve dveřích koupelny, potěšeně vypískne: Bernarde! (Pro ty, kdo by snad nevěděli, čemuž se mi nechce věřit, malá pomůcka.) Splašeně si uplácám zdivočelou kštici, tak jak jsem to viděla v televizi, když do Bernardova kněhkupectva vešla půvabná děva, a posledním gestem „svou kadeř odhazuji v dál!" Nejmilejšího zlomím v pase. Možná jsem se měla živit něčím úplně jiným, napadá mě. Pak Nejmilejšímu velmi klidným hlasem vysvětlím, že houby Bernard, já si denně hraju na Fran. S pomocí pěny vlasy ulíznu a on poťouchle poslušně přikývne. Jasně, vížejo, ho-to-vá Fran! (Mimochodem, když už to tady tak rozviřuju, musím si poznamenat, že překlad nadávky „Paničko družná!", kterou Fran počastoval Manny, se zařadil v mé hitparádě hned za dávné montypythonovské „pobudky v krajkách", zešílevší z nedostatku háčkovací příze.)
Další události už zase tak veselé nejsou. Jasoň byl dnes ráno přistižen, an se zakusuje Lady do zátylku. Kočkaři už vědí. Podotýkám, že našim Raubířům by podle údajů v očkovacích průkazech i ve smluvních papírech o převzetí mělo být 7 měsíců a týden. O málo starší než půlroční koťátka, o dvě hlavy větší než sedmiletá kočka, začínají čile vyvíjet sexuální aktivitu. Seven months I´ve said? Seven my ass! To určitě! No, je to pěkné nadělení. Budeme doufat, že z toho nic nebude. A promptně to ošéfujeme. Jenže – mňauhovádka jsou teď celé dny sama doma… Sice moc nevěřím, že by se to povedlo, ale horší je, že Lady zase bude mít rozhlodaný zátylek a strupy a bolesti. Ach jo. Sexuální frustrace na druhou. Zaháněný Jasoň se tváří ještě ublíženěji než Macík za onoho času. A já se cítím jako… jako… no blbě, no.
Vyhodnotila jsem špatně počasí a oblékla jsem si podzimní bundu. Totiž návrat pračky rekonvalescentky z měsíčního pobytu u pračkošamana jsem oslavila tím, že jsem do ní vrzla zimní bundu a nadšeně využila dočasného oteplení. Jenže už jsem to nepřehodila a dneska co? Hádejte. Nebudu se opičit po nejmenovaných kolezích, kteří páchají hříchy proti vkusu, mravnosti, estetice, teologii a geometrii a popisují skutečnost v rozporu s dobrými mravy. Omezím se na to, že jsem měla husí kůži i na patách a prsty rukou jsem si po příchodu do zaměstnání půl hodiny opatrně třela sněhem z mrazničky.
S povděkem jsem ale kvitovala, že konečně u mostu přes železniční trať zmizel provokativní billboard, na kterém měl pán nohy vražené do kýblu s kostkami ledu a obrovský nápis nad ním hulákal:

JE VÁM HORKO?

 

komentáře 4

Filed under Odstíny šedi

4 responses to “Nové vydání sexuální frustrace…

  1. asTMA

    enimen: Aby ne, po včerejšku!Ovšem já už jsem se taky dohřála. :o)

  2. Fííha…:)Ty ses rozvášnila… 😉

  3. asTMA

    Raven: A tos to neviděl! :o))

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s