Evaluace no. I

Co mi va

Hádání. Jsem nekonfliktní osoba. Nevadí mi to, co se tu seběhlo před chvílí. Pan KK a pan Mikymauz na sebe pořvávali sofistikované urážky a slibovali si vzájemné vykostění. Sedí zády k sobě a mají se při ruce. A zhusta toho také využívají. Nicméně tyhle potyčky jsou vedeny vzájemnou srdečnou náklonností dvou bujných extrovertů. To mě baví. Stejně jako když se do toho zapojí kdokoliv další.

Vadí mi to, když se tady strhne úplně prvňostupňozákladková bitka třeba o to, že v naší sdílené tiskárně věčně není papír a kolem ní je bordel. Obvykle na sebe začnou fakt protivně a zle štěkat Veverka s panem KK (jestli bych neměla zavést třeba přezdívku Kaká, když už… Fotbal hraje dozajista také…), občas se nečekaně přidá i vypruzená, ač jinak tuze dobromyslná Muf a většinou inertní Seveřanka. Všechno to lítá nad mojí hlavou a mně je trapně a nepříjemně a fakt mě to štve. (A pak samozřejmě, když už tu nikdo není, jdu a posbírám papíry na vyhození, že je cestou vezmu dole do modrého kontejneru, doplním zásobník v tiskárně, srovnám to kolem… Zabere to asi 2 minuty, když se s tím HODNĚ courám…)

Je to snad známka toho, že nejsem typ pro týmovou práci?

 

 

komentáře 3

Filed under Odstíny šedi

3 responses to “Evaluace no. I

  1. L.

    Kvuli takovy hovadine….asi nejsi typ pro „tymovy hadani “ 🙂

  2. Naopak 🙂Jsi typ pro týmovou práci, ale oni ti to kazí 🙂

  3. asTMA

    L.: Lidi se obvykle štěkají kvůli hovadinám. A k tomu fakt vlohy nemám. :o)Raven: Správně! Měli by mi dát samostatnou kancelář někde v osamělé izolované oblasti, abych si mohla v klidu týmově pracovat! :o)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s