Hajlajty posledních dnů

Střepy pod chodidly

Tak nám odešel Baryk. Ne na věčnost, zaplaťpánbu. Ale král všech elegánů se k mému smutku, avšak plnému pochopení rozhodl věnovat svůj talent hodnotnějším činnostem. Ech, což. Zdravím, mávám, palce držím!

Tisíce bezstarostných snobíků mávají holemi, tlučou do uhrovatých koulí a ostřelují ptactvo nebeské a vůbec netuší, že v jejich krásném bohatém světě zuří lítý boj. Začala velkolepá a nelítostná bitva o „š"! Zbraně jsou shpinavé, shpioni shpehují, shkrábou se plná shuplata sheredných shlov… Já navrhuju, aby se anglicky psalo úplně vshecko! E czeskah slovah. Ať jsme moderní!

Do půlky června nemám jediný volný víkend. Pokud máte v plánu nějaké neodolatelné víkendové akce, kterých bych se tuze ráda zúčastnila, prosím vás, neříkejte mi to ani. Už takhle mám k sesypání jen půl krůčku. Poslední milý a potěšitelný a ryze nepracovní (v žádném směru) víkend mě čeká o Velikonocích. A kdy budu vídat máminku, to ví jen Nejvyšší konstruktér.

Prozatímní stanovisko k práci – vypadá to, že tu chvíli setrvám. Pokud se tedy ještě do půlky dubna něco neschumelí. Na druhou stranu – aspoň některé z víkendů by se tím uvolnily… Rozhodně stojí za to získat tu slušnou praxi. A zatím se všechno dá snést – až na únavu tedy, ale za to tahle práce zase tolik nemůže, abych byla spravedlivá.

Skřípání je ohavný zvuk. Drásá nervy. Jak dlouho to člověk vydrží?

A na některé stesky není léku.

 

komentáře 2

Filed under Odstíny šedi

2 responses to “Hajlajty posledních dnů

  1. asTtak mě napadá, a kdy začneš žít? v důchodu? 🙂

  2. asTMA

    Mod.: Dobrá polovička té obsazenosti víkendů je způsobená tím, že jsem žít začala a uvázala se k některým „nepracovním“ (ale zároveň je to pěkná dřina, která mě víc vyčerpává, než nabíjí) věcem. A odříct se to dost dobře nedá.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s