Škoda zprávy, která padne vedle

A škoda házet perly sviním, pravda?

Ještě že máme blog, který je dozajista jedna velká správná cílová skupina! Tohle by totiž nemělo zapadnout. Takže tentokrát pro změnu z reálného zdroje.

Soutěž ve švihlé chůzi

PCIM (jsp) – Polské městečko Pcim pořádá soutěž v proslulé švihlé chůzi a pozvalo si Johna Cleese z komediální skupiny Monty Python, aby ji soudcoval. Není to samoúčelné gesto. John Cleese je totiž s tímto městem spjatý, dokonce prohlásil, že z Pcimu pochází jeho teta! Ovšem to vše pouze v rámci reklamy polské banky BZ WBK. Starosta Pcimu Daniel Obajtek se původně kvůli této kampani rozhořčil, neboť jeho město figuruje v řadě polských úsloví jako jakýsi Kocourkov. Pak se ale moudře nechal přesvědčit, aby reklamy naopak využil k větší propagaci města i celého regionu. „Pozvali jsme ho a čekáme na odpověď. Podél cest kolem města jsme umístili billboardy s Cleesovou fotografií a chceme z toho udělat velkou událost," prozradil své plány podnikavý Obajtek. Pokud se chcete velkolepé akce účastnit, doporučujeme, abyste už pomalu vyrazili. Nejlepší totiž je dorazit na místo určení stylově, tedy švihlou chůzí, což, jak jistě pochopíte, nějaký čas zabere!

komentáře 3

Filed under 100+1 zahraniční zajíkavost

3 responses to “Škoda zprávy, která padne vedle

  1. rodriguez

    astmo, ty emailistko!…copak poláci…ale někdo uspořádal soutěž ve švihlé vaporizaci…moje osika ( co mám místo páteře – abych byl ohebnější ) se sotva přestala třást, kua. jednoho dne sednu k počítačï – klik…a nic…rodriguez neexistuje….email…neexistuje…všechno fuč jak atlantýda…kdo to udělal?…ale drž se, jo? nikdo se nebude beztrestně posmívat bandě mstitelů!!!

  2. asTMA

    Rodriguezi, já nevěřím vlastním očím! Hurá! Už jsem Tě velmi hořce oplakala! Vítej zpátky a víckrát se nikam neztrácej! Teda, já mám radost!!! :o)

  3. Raven

    Švihlá chůze???Já takhle chodím úplně normálně:))))

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s