Vůně

To je vždycky problém


A odjakživa byl. Každá, kterou jsem zkusila, se mi nejpozději v půlce druhého balení znelíbila, leckdy až znechutila, ačkoliv předtím se zdálo, že je to naprosto přesně a dokonale ono. Až jednou jsme v cizí zemi s Nejmilejším jen tak namátkou přičichli a oba se nadchli. A tahle láska mi vydržela roky, nesčetná balení. Na naše poměry to ovšem byla vůně dosti drahá, a tak jsem se s ní v časech nouze rozžehnala a našla cosi jiného, dostupnějšího. Cosi, co mi vydrželo další roky, nesčetná balení. Je to úplně jiné, nahořklé, nenápadné, klidné.

Jak je to dlouho, co jsem tu první měla naposled? Už vážně nevím. Pár let. A teď jsem si dopřála ten přepych a pořídila si ji znovu. Byla jsem trochu napnutá, co to udělá. Výsledek? Jak to jen říct? Jsem v rozpacích. Nejmilejšímu voní stejně jako kdysi, je nadšen. Já… nějak nevím. Vůně se nezměnila. Já zřejmě ano. Tohle už prostě nejsem já.

 komentářů 6

Filed under Odstíny šedi

6 responses to “Vůně

 1. A copak je to za vůni, smím-li se ptát.-))

 2. asTMA

  Lorri: Laura je to. Tedy ta první a znovunalezená.

 3. lia

  A jaká je, když ne nahořklá, nenápadná a klidná?

 4. BB

  mně se každá vůně znechutí zpravidla ke konci prvního balení (a to si zdaleka nekupuji ty největší). asi se měním příliš rychle.

 5. AstmoLaura Biagiotti? .-))Tak to se nedivím, že se ti líbila.-))

 6. asTMA

  Li: Nemusím sem opakovat to, co už jsem odpověděla jinde, že ne? Teď už bych to nedala dohromady.BB: Tak jsem to právě mívala též. Ale už dlouho to mám celkem usazené.Lorri: Přesně tak, Laura od Laury. Já se taky nedivím, že se mi líbila. Já se divím, že se mi moc nelíbí teď.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s