Chřestýš 23

Pomozte knížce na svět

Byla jednou jedna holka. Teda vlastně dvě. Nebo jinak, byl jednou jeden táta a ten vyprávěl svým dvěma dětem, holce a klukovi, příběhy zvířátkové zásahové jednotky Chřestýš 23. Jenže táta zle onemocněl. A nakonec umřel. Předtím ještě holka začala sama sepisovat příhody a její kamarádka k nim kreslila ilustrace. Táta, dokud mohl, přepisoval její psaní do počítače. Ale knížky už se nedočkal. A teď máma chystá knížku k vydání. Zadala ji na stránky Kreativci sobě, kde si knížku můžete objednat. Pokud se do stanoveného data vyberou stanovené peníze, knížka vyjde. Pokud ne, knížka nevyjde a peníze se objednavatelům vrátí zpátky do kasiček.

Jenže ona vyjde, dukátky totiž utěšeně přibývají. A můžete si ji koupit i vy. Rozhodně bude stát za to.

Obvykle jsem k takovým projektům mírně skeptická, zejména když jde o děti a umřelé rodiče a tak – spamy a podvody už nás vycvičily natolik, že v člověku hlodá červík pochybnosti, jestli to není jen nějaký švindlířský humbuk, vypočítaný na dojímavý efekt.

Není. Krátce poté, co jsem se pro projekt nadchla, jsem zjistila, že ta spisovatelka je neteř mé kolegyně ze sboru a že otec dívky a bratr kolegyně skutečně minulý rok zemřel. A knížka vypadá senzačně. Bude to parádní dárek pro mého jediného čítavého synovečka!

1 komentář

Filed under Co m(n)ě vzalo (dech)

One response to “Chřestýš 23

  1. profanator

    taky bych moh pomoct astmě na svět trochu, ne?a kam se postěhujem? na fejsbuk? :-)))) dojede tam to tvoje dino?stay metal a pamatuj, že nejlepším přítelem hladovýho supa je mrtvej kůň!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s