Den, kdy se nerozednilo.

Ó, Bvunhildo, jsi tak kvááááásnáááá!

 


Tak já nevím. Možná jsem Faraóna definitivně nahněvala. Nebo zaspal? Tak či tak, ještě před týdnem jsme žehrali na to, že nás z přemíry slunečního svitu pálí oči, že se koupeme v potu, že je příliš dlouho příliš teplo. A vida. Stačilo pár dní chladu a vláhy a já už v sobě cítím podzimní tlení. To klasické znepokojení, ten divný tlak. Jako by začala škola, plískanice a každodenní těžká neproniknutelná šeď. Dnes to doléhá obzvlášť bolestně. Vůbec nevyšlo slunce. Od chvíle probuzení se mi klíží oči. To by ovšem tak nevadilo. Ten tísnivý smutek uvnitř je horší. Na tohle pomáhá snad jen nějaké vlastní sluníčko. Jenže co když se vlastní sluníčko chmuří? Co když se všechna sluníčka někde toulají a mají své vlastní starosti?
No, něco málo se přece dělat dá. :o) Nejmilejší se rozchmuřil a donesl domů poklad. Že jsem infantilní, to se o mně ví. Ale možná jsem se ještě nezmiňovala o své náklonnosti k ušatému idolu jménem Bugs Bunny. Mám kliku, že tuhle posedlost se mnou sdílí i neinfantilní Nejmilejší a lehce infantilní starší synovec, který má vcelku ještě nárok. Do našich srdcí se před lety zapsalo pár epizod, na které vzpomínáme často, rádi a se slzou v oku. Ta kazeta, na níž jsem to tenkrát přinesla, už dávno vzala za své, chudinka. Nepřežila náš život s vodou a houbami v místě. Nicméně první vlaštovka přilétla letos v červenci, kdy jsem k svátku dostala dvě BB DVD. Naše naděje se splnila jen z poloviny. Jedna ze dvou úplně nejvíc nejlepších epizod tam je. A spousty dalších skvělých. Ale ta druhá, TA DRUHÁ!! Ta, kterou citujeme minimálně jednou za čtrnáct dní! Oj, ta tam chybí! Dnes však pan Nejmilejší vyrazil do půjčovny a to správné DVD s tou správnou epizodou ulovil! Jen splním měsíc odkládaný slib a jdeme na to! :o)

komentářů 9

Filed under Odstíny šedi

9 responses to “Den, kdy se nerozednilo.

 1. Johnny

  Přeju vám to!Mimochodem, znáte todlencto?:http://www.angryalien.com/

 2. Mod.

  Sluníčka je tak málo, že ani Madlence se nanabil sluneční motýlek na hrobečku a BB to nespraví:-(

 3. džouns

  Oh! Bugs Bunny je i v mém top 5 animáků 😉

 4. Raven

  Já vám to říkalNežehrejte na vedro, až nebude, bude vám chybět:))))

 5. A to eště navícsi na nás v koberci Liberci mraky úplně zasedly a už druhej den v kuse se nám otíraj podbřišky o hlavy 😦 Jak pravil Raven, moc jsme žehrali ! :))) No nic, jdu si pustit irskou hudbu, zdá se mi totiž, že když ji slyší zelená tráva, tak roste ještě rychlejc než jen před očima :))))

 6. raven> kdyz ono to poskocilo moooc. Ne aby zustalo slunicko ale prestala desna vedra, ona musi ze dne na den slezt rtut teplomeru o 15 stupnu. Tssss, za to by mel nekdo tam nahore dostat rakoskou, dela si z nas ocividne srandu :o))

 7. Podzim cítí i obchodní svět a já ještě nemám trička s dlouhým rukávem. Volám slunce, slunce kde ji :-))))

 8. Mod.

  Trochu se rozjasnilo, ale o víkendu prý zase slunce stáhne dešťovou roletu a mně všema dírama v nebi zas poteče do bytu:-(

 9. faraon

  Mno snad se zas tak moc nestalo, no ne? Se jeden přehmátne a hned je povyk. Modrej čudlík, žlutej čudlík… Dyš voni ty čudlíky sou hned vedle sebe. Hele, sou rádi, že „někdo tam nahoře“ neťuknul do toho s nápisem „sněhánky“.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s